kontakt---baner-poziomy---wizytwka_big.jpg

Kanał Tradycyjny

Magdalena Wacławik

Kierownik Działu Sprzedaży
Warszawa
Tel. kom.: 506 002 041
magdalena.waclawik@libella.com.pl

Maria Bator

Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodnio-Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie (południe)
Tel. kom.: 506 002 013
maria.bator@libella.com.pl

Grzegorz Walter

Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie (północ)
Tel. kom.: 515 087 795
grzegorz.walter@libella.com.pl

Piotr Dziurkowski

Lubelskie, Podkarpackie
Tel. kom.: 506 002 057
piotr.dziurkowski@libella.com.pl

Janusz Ostrowski

Małopolskie, Świętokrzyskie, Śląskie
Tel. kom.: 506 002 049
janusz.ostrowski@libella.com.pl

Robert Ołownia

Opolskie, Dolnośląskie
Tel. kom.: 506 002 048
robert.olownia@libella.com.pl

Cezary Baczyński

Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie
Tel. kom.: 506 002 059
cezary.baczynski@libella.com.pl

Kanał Nowoczesny

Maria Biegała

Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Tel. kom.: 506 002 035
maria.biegala@libella.com.pl

Beata Janus-Jasińska

Specjalista d/s Sprzedaży i Administracji w Dziale Kluczowych Klientów
Tel. kom.: 506 002 065
beata.jasinska@libella.com.pl

Kanał B2B

Agnieszka Proszek

Kierownik Działu B2B
Tel. kom.: 506 002 047
agnieszka.proszek@libella.com.pl

Eksport

Dariusz Gruda

Menadżer ds. Eksportu
Tel. kom.: +48 506 002 067
dariusz.gruda@libella.com.pl
 

Дарюш Груда

Менеджер по экспорта
моб.: +48 506 002 067
dariusz.gruda@libella.com.pl
 

Free Joomla! template by Age Themes

Informujemy, iż w celach optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb i badania statystyk odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies, których używamy i jak je skasować, zobacz naszą Politykę Prywatności.

  
EU Cookie Directive Module Information